Výrobky  »  Úvod  ::  Plechové díly  ::  Montážní celky  ::  Hydraulické lisovací stroje  ::  Nástrojová bruska SB1T  ::  Nástrojová bruska PNB-2E

Výrobky

V této sekci naleznete galerii našich výrobků. Náš výrobní program je velice různorodý, vychází jak z potřeb našich zákazníků, tak z našich vlastních potřeb.

Nabízíme vše od výroby dílů z plechu až po finální výrobky a stroje. V dalších podsekcích naleznete podrobné informace o jednotlivých produktech.

Rovněž se zabýváme výrobou jednoúčelových strojů, které souvisejí se zpracováním tenkých plechů a kovovýrobou. V těchto oborech máme velké zkušenosti a díky tomu jsme schopni nabídnout originální, jednoduchá a cenově dostupná řešení.

Mezi naše nejúspěšnější produkty patří nástrojová bruska Trumpf Quickgrind a hydraulický lisovací stroj LSC 6010.

Dalším naším produktem jsou výdejní automaty na prodej cigaret (vyrábí se ve dvou provedeních s kapacitou 240 a 480 balíčků cigaret).

Posledním významným produktem je regálový systém, vyráběný na míru dle přání zákazníka v různých velikostech a z různých materiálů.

Pro více informací o našich výrobcích kontaktujte naše obchodní oddělení.

Výrobky - Foto 1 Výrobky - Foto 2 Výrobky - Foto 3


zpět nahoru

Mapa webu

uvodní animace

SV metal spol. s r.o.
Divec 99
500 03 HRADEC KRÁLOVÉ
+420 495 433 170

IČO: 25257366
DIČ: CZ25257366

SV metal spol. s r.o. - Česky SV metal spol. s r.o. - English SV metal spol. s r.o. - Deutsch SV metal spol. s r.o. - P?????? SV metal spol. s r.o. - Français SV metal spol. s r.o. - Espanol SV metal spol. s r.o. - Italiano SV metal spol. s r.o. - Slovensky SV metal spol. s r.o. - Polski