Služby  »  Úvod  ::  Vysekávání / děrování  ::  Řezání laserem / výpalky  ::  Ohýbání plechů  ::  Sváření plechů  ::  Broušení  ::  Broušení a leštění nerezových plechů  ::  Klinčování (spojování plechů)  ::  Obrábění kovů  ::  Montáže  ::  Výroba prototypů  ::  Konstrukce a vývoj  ::  Kooperace  ::  Řízení dodavatelských řetězců

Montáže

Vzhledem k orientaci na složitější a technologicky náročné výrobky a potřebě vývoje speciálních strojů, které souvisejí s technologií dělení a zpracování plechů, jsme založili oddělení konstrukce a vývoje.

Prvním z úkolů tohoto oddělení je poskytování technické podpory jednotkám zaměřeným na zpracování tenkých plechů. V případě, že máme k dispozici neúplnou výrobní dokumentaci nebo pouze skicu výrobku, je třeba pro budoucí výrobu připravit řádnou výkresovou dokumentaci. Ta je vytvořena prostřednictvím našeho konstrukčního oddělení na základě vašich podkladů.

Dále nabízíme návrh, konstrukci, design a vypracování výkresové dokumentace na nový produkt dle vaší specifikace za pomoci špičkového software pro 3D strojírenské konstruování SolidWorks 2005.

Hlavní náplní našeho konstrukčního a vývojového oddělení je spolupráce na náročných výrobních projektech, jako jsou návrhy specifických řešení a konstrukce a vývoj strojů.

Mezi naše úspěšné projekty patří zejména sloupová bruska SB 1 distribuovaná pod jménem Trumpf Ecogrind v celosvětové distribuční síti firmy Trumpf a hydraulický montážní lis LSC 6010. Spolupracujeme na vývoji výdejních automatů. V oblasti konstrukce a vývoje nabízíme rozsáhlé zkušenosti našich konstruktérů s výrobou strojů a ve spolupráci s našimi subdodavateli jsme schopni vymyslet a nabídnout řešení dle představ zákazníka.

Překonstruování strojů

Konstrukční a vývojové oddělení rovněž nabízí služby v oblasti reengineeringu strojů. Klasickým příkladem této činnosti je reengineering našeho vlastního produktu - prodejního automatu. Podařilo se nám snížit náklady na výrobu automatu o 50% při zachování stejných parametrů jako u první verze. Tohoto výrazného snížení jsme dosáhli změnou výrobní technologie některých dílů, redesignem komponent za účelem rozšíření funkčnosti, odstraněním nepotřebných dílů a zjednodušením vnitřních mechanismů stroje a nalezením levnějších subdodavatelů nakupovaných komponent.

Nabízíme individuální řešení dle vašich potřeb, které začíná studií stroje, pokračuje přes návrhy na změnu konstrukce dílů a změnu výrobních technologií za účelem nalezení levnějšího řešení, nalezení vhodných subdodavatelů na dodávky dílů a dále ve spolupráci s prototypovou dílnou výrobou prototypu nového stroje, jeho testováním a po odzkoušení rovněž sériovou výrobu v naších montážních jednotkách.

Montáže - Foto 1 Montáže - Foto 2 Montáže - Foto 3 Montáže - Foto 4


zpět nahoru

Mapa webu

uvodní animace

SV metal spol. s r.o.
Divec 99
500 03 HRADEC KRÁLOVÉ
+420 495 433 170

IČO: 25257366
DIČ: CZ25257366

SV metal spol. s r.o. - Česky SV metal spol. s r.o. - English SV metal spol. s r.o. - Deutsch SV metal spol. s r.o. - P?????? SV metal spol. s r.o. - Français SV metal spol. s r.o. - Espanol SV metal spol. s r.o. - Italiano SV metal spol. s r.o. - Slovensky SV metal spol. s r.o. - Polski